еМагазин

Tag : Управа за водење матични книги

Бизнис ТОП СТОРИИ

Министерството за правда вработува 22 лица, плата до 22.490 денари

Редакција
Министерство за правда – Управа за водење матични книги распиша оглас за вработување на 22 лица на определено време во Управата за водење матични книги....