еМагазин

Tag : Управата за финанско разузнавање

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Запознајте ги чуварите на јавните пари: Трендафилов, директор на Управата за финанско разузнавање, фан на спортот и Леонардо Да Винчи

Редакција
Во серијал, еМагазин Ве запознава со чуварите на јавните пари. Директорот на Управата за финанско разузнавање, Блажо Трендафилов работи во Управата повеќе од 10 години во