еМагазин

Tag : вишок

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Фрчат огласи за државни вработувања додека се бара лек за вишокот во администрацијата

Никола Осило
Не стивнуваат реакциите во јавноста по најавата дека Владата подготвува план за реорганизација и намалување на бројот на вработени во администрацијата, а пред се околу...