еМагазин

Tag : воска

Свет ТОП СТОРИИ

(Вознемирувачко видео) Шокантни снимки од Чиле: Војската пука во демонстранти

Редакција
Шокатни снимки деновиве пристигнуваат од Чиле, каде се протестира за зголемувањето на цената на јавниот превоз. Војската излезе на улица за да ги спречи протестите...