еМагазин

Tag : врат

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Како да се справите со болките во вратот и рамениот појас?

Редакција
Модерниот начин на живеење, честото користење на смарт уреди, намалената физичка активност како и долгото изложување на стрес и на несоодветни позиции на телото може...