еМагазин
Image default
Локално

Тројца се тепале во автобус на ЈСП

На 20.03.2019 околу 14.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во автобус на ЈСП на булевар „Митрополит Теодосија Гологанов“, настанала физичка пресметка помеѓу М.С.(18) и Б.М.(18), од една страна и А.Е.(19), од друга страна, информира МВР.

Тие биле приведени во Полициската станица Карпош и се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Филмски сцени кај Рача: Стружанец и бегал на полицијата со 50 килограми марихуана во автомобилот

Никола Осило

Тешко повреден скопјанец по удар од „Голф“, возачот побегнал

Никола Осило

Кривична пријава за битолчанец кој измамил сограѓанин

Никола Осило