еМагазин
Image default
Локално

Велешанка физички нападната од нејзиниот невенчан сопруг

К.П. (25) од Велес вчера во 19:50 часот во СВР Велес пријавила дека, на 29 ноември околу 18:30 часот во нивната семејна куќа физички била нападната од најзиниот невенчан сопруг 42-годишниот Д.А., при што и биле нанесени видливи телесни повреди.

Како што информира портпаролот Верољуб Додевски, по целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

МИА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Драчевчанец си ја бара сопругата

Редакција

Маж со видливи повреди пронајден мртов во домот

Редакција

(Галерија) Бесплатни часови по лизгање во Винтерленд

Редакција