еМагазин
Image default
Македонија ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) „Бомба“ од домот на Боки13, на гости му се Шекеринска и Катица Јанева

Непознат корисник на Јутјуб објави видео, кое е најверојатно снимено во домот на неправосилно осудениот за “Рекет“, Бојан Јовановски– Боки 13, на кое се гледа дека на гости му е поранешната специјална обвинителка Катица Јанева, исто така неправосилно осудена за истиот случај и најверојатно (бидејќи е снимена одпозади) актуелната министерка за одбрана и вицепремиерка Радмила Шекеринска.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Аудио) Пет нови „бомби“: Јанакиески и Јанушев договараат „Бетон“ да плати 190.000 евра за авионски превоз

(Аудио) „Вице даде зелено светло да запалам коли“: Нова „бомба“

(Аудио) „Таа Даниела и тој Ратко утре ќе ги убијам“: И денеска „пукаат“ бомби за Јанушев и Јанакиески

(Аудио) Две нови „бомби“ со Заев: „Сам го финансирам СДСМ, Бранко нема никакво влијание“

Фото: Инстаграм/Боки 13

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Шекеринска елегантна на заедничката фотографија на министрите за одбрана на земјите – членки на НАТО

Редакција

Нови 119 заболени од корона вирусот од 1.325 тестирања, најмногу во Скопје, Куманово и Штип

Редакција

Кластерите во Скопје од 15 пораснаа на 41: Најголем број од заболените се заразиле на семејни или на други собири

Редакција