еМагазин
Image default
Забава

(ВИДЕО) Мадона се враќа во латино стил: Објавена првата песна од новиот албум

Поп кралицата Мадона (60) се враќа на музичката сцена со новиот албум Madam X, од кој веќе може да се слушне песната Medellin so популарниот колумбиски пејач Малума.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Елена Ристеска снима во Мајами: Пејачката никогаш не изгледала посекси

Никола Осило

Грешка при гласањето на Евровизија: Тамара се искачи на седмо место, била прва според жирито

Редакција

(ВИДЕО) Песна посветена на Македонија: Слушнете ја „Ѓердан“ на Васил Гарванлиев

Редакција