еМагазин

Tag : малума

Забава ТОП СТОРИИ

Мадона своја и на 60 години: Како изгледа нејзиното најново видео со колумбискиот пејач Малума

Редакција
Поп кралицицата Мадона „не се дава“ и на 60 години. Во нејзиното најново видео за песната „Меделин“, заедно со колумбискиот пејач Малума, игра, јава коњ…...
Забава

(ВИДЕО) Мадона се враќа во латино стил: Објавена првата песна од новиот албум

Редакција
Поп кралицата Мадона (60) се враќа на музичката сцена со новиот албум Madam X, од кој веќе може да се слушне песната Medellin so популарниот...