еМагазин

Tag : нов

Забава

(ВИДЕО) Мадона се враќа во латино стил: Објавена првата песна од новиот албум

Редакција
Поп кралицата Мадона (60) се враќа на музичката сцена со новиот албум Madam X, од кој веќе може да се слушне песната Medellin so популарниот...
Забава

(ВИДЕО) Нова песна на Кирил Џајковски

Редакција
Reminder е новиот сингл на македонскиот композитор и продуцент, Кирил Џајковски. Станува збор за соработка со вокалистот Дејвид Лајон. Видео/фото: Промо...