еМагазин
Image default
Балкан

(ВИДЕО) Снимка од педофил како мами девојче во Нови Пазар го шокираше регионот

Полицијата од Нови Пазар, Србија уапси трисетгодишно лице кое претходно се обидело да намами деветгодишно девојче во зграда, за сексуално да го злоупотреби, пренесуваат српските медиуми.

На снимката од безбедносните камери се гледа како мажот се обидува да ја допира по телото под јакната.

За среќа, девојчето успеало да се оттргне и да избега од зградата.

Човекот се однесувал како ништо да не се случило, се симнал по скалите и излегол од зградата, не претпоставувајќи дека неговото дејствие е снимено со надзорни камери.

Фото/видео: RTV Novi Pazar

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВИДЕО) Новинар на грчка ЕРТ3 стана топ тема во Грција, оти Македонија ја нарече Северна Македонија

Редакција

„Катимерини“: Мицотакис му кажал на Заев дека никогаш немал да го потпише Договорот од Преспа

Редакција

Ципрас ги потсети Комунистите за неправдата нанесена на Егејците: Оставам на вашата совест дали ќе гласате

Редакција