еМагазин

Tag : педофил

Локално

Педофил уапсен на скопскиот аеродром

Редакција
На 29.01.2020 во 16.30 часот на Граничниот премин „Меѓународен аеродром – Скопје“ од слобода бил лишен Џ.С.(69) од с.Чајле, гостиварско, затоа што при проверка било констатирано...
Балкан

(ВИДЕО) Снимка од педофил како мами девојче во Нови Пазар го шокираше регионот

Редакција
Полицијата од Нови Пазар, Србија уапси трисетгодишно лице кое претходно се обидело да намами деветгодишно девојче во зграда, за сексуално да го злоупотреби, пренесуваат српските...