еМагазин
Image default
ЖИВОТ

Во потрага по совршениот подарок за жените во Вашиот живот

Во пресрет на денот на жената, кога настанува една сè општа позитивна шопинг еуфорија во потрага по совршениот подарок за жените, сигурно добро ќе ви дојдат неколку препораки за да го одберете вистинскиот подарок за неа.

Цвеќе, парфем, вечера, облека, релаксација, патување, книга, корисен уред за во домаќинството, паметен гаџет, чевли… Листата е навистина долга, а уште подолга е и листата на места кои треба да ги посетите за да го пронајдете соодветниот одраз на почит и внимание кој сте го замислиле.

Но, се може да биде поедноставно, а воедно и поповолно за вашиот буџет доколку сте дел од Cashback World!


Имате Cashback картичка?

Проверете ги предлозите, но уште поважно придобивките и попустите кои Трговските партнери на Cashback ги нудат.

Еве неколку идеи за инспирација:

Онлајн курс за стекнување на ИТ вештини во веб академија „Еверест“ – повеќе инфо овде

-Парфем, козметика, производи за убавина од парфимерија „Еликсир“ – повеќе инфо овде

-Производи за разубавување на домот, градината или канцеларијата  од  „Валери“ – повеќе инфо овде

-Уникатни, рачно изработени креативни подароци од „Unique Gift Shop“ од Струмица – повеќе инфо овде

-Посета и дегустација на вино во „Винарија Ерос“, с. Марена – повеќе инфо овде

-Природна козметика и производи за детоксикација и подобрување на здравствената состојба од „Energetix Nobel“ Битола – повеќе инфо овде

-Креативни шолји или пак сетови за чај од „Coin Casa“ – повеќе инфо овде

-Билети за театарска претстава во НУ Драмски театар или пак МНТ- повеќе инфо овде

-Авантура во „The Cube Escape Room“ – повеќе инфо овде

-Патики или пак спортска опрема од „Спорт М“ – повеќе инфо овде

-Кошула, облека или модни додатоци од „Манго“ – повеќе инфо овде

Сè уште не сте дел од Cashback World?

Погледнете како бесплатно да станете дел од најголемата шопинг заедница овде и уверете се зошто Cashback картичката треба да биде интегрален дел од Вашиот паричник!

Затоа што купувањето со Cashback e повеќе од само обичен шопинг!

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Задушница: Денот не претставува гозба за најадените, туку милост кон гладните

Редакција

(Фото) Фамилијата Заеви во новогодишна атмосфера

Редакција

(Фото) Министерката Царовска со синчето ги хранеше жирафите во Зоолошка

Редакција