еМагазин
Image default
Забава ТОП СТОРИИ

Во пресрет на летото: Македонки со секси деколте

Како што доаѓаат Велигденските празници почнува еуфоријата околу продолжените викенди и се коваат планови на која плажа да се поминат летните одмори.

Во исчекување на новите фото сесии во бикини од јавните личности од светот на шоу-бизнисот мало потсетување на неколку наши девојки кои предизвикуваат воздишки со нивното деколте.

Лила Филиповска

Марјана Станојковска

Мелита Ракичевиќ – Мели

Елена Велевска

Фото/Фејсбук/Филиповска/Станојковска/Ракичевиќ/Велевска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Аутомотив груп“ го доби тендерот на Здравствен дом – Охрид за набавка на амбулантно возило вреден 74.000 евра

Никола Осило

На 12 илјади лица со години не им биле префрлани средства во вториот пензиски столб

Редакција

МВР со детали: Убиство во Скопје, приведено едно лице

Никола Осило