еМагазин
Image default
Локално

Вработена во Клинички центар пријавила физички напад од колега

На 29.10.2019 во 11.45 часот, во СВР Скопје, С.С.(51) од Скопје пријавила дека околу 04.00 часот во Комплекс клиники „Мајка Тереза“, додека била на работното место, по претходна расправија била физички нападната од нејзин колега А.Ј, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Здравствен работник од Тетовско што работи во Скопје заболен од мали сипаници

Редакција

Кршел апарати во казино во Охрид и се степал со обезбедувањето

Никола Осило

(Вознемирувачко видео) Автобус полн со деца за на екскурзија удри коњ во Струмичко

Редакција