еМагазин
Image default
Балкан ТОП СТОРИИ

(Видео) Коментарот на Вучиќ при бакнувањето меѓу Могерини и Тачи нов балкански хит

„Хашиме, гледаш дека Федерика најмногу со тебе сака да се бакнува“, коментираше на шега српскиот претседател Александар Вучиќ при средбата меѓу Могерини и лидерите на земјите од Западен Балкан.

Вучиќ додаде дека Тачи очигледно многу добро разбира српски јазик штом се насмеал на неговиот коментар.

Фото/Видео: Фејсбук/Заев/Youtube/Pretsjednik Crne Gore

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Црна статистика: Секоја година над 100 самоубиства, најчесто со бесење

Никола Осило

Битолскиот полицаец Тоска осуден на 18 години затвор за свирепото убиство на свој сограѓанин

Редакција

Од 30 септември 2016 година до сега се прислушувани сите фиксни броеви од телефонскaта централа во Обвинителството

Редакција