еМагазин
Image default
Локално ТОП СТОРИИ

Ски-картите за Попова Шапка, ќе важат и за следна сезона

Ски-центарот Попова Шапка информира дека билетите за скијање, ќе важат и за следната сезона.

„Поради невообичаено високите температури и недостатокот на снег на ски патеките во Ски-центарот „Попова Шапка”, а следствено на тоа и релативно кратката сезона 2023/2024, Ве известуваме дека сите досега набавени сезонски ски-билети ќе важат и за следната ски-сезона 2024/2025,“ велат од таму.

Фото: Ски-центар Попова Шапка

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Кој има најмногу акции во Комерцијална банка

Редакција

Башким Бесими нов член на Советот на јавните обвинители

Редакција

(ВИДЕО) Бранко Црвенковски: Бугарија денес сака преку ЕУ да го добие тоа што не успеа со балканската и двете светски војни

Редакција