еМагазин
Image default
Да помогнеме

(Фото) Исчезна 83-годишен маж од Драчево, семејството бара помош

83-годишниот Димитар Филиповски, исчезнал во околината на Драчево, објави неговото семејство на социјалните мрежи.

Доколку го видите пишете на овој профил ОВДЕ.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

На девојче (15) оперирано од тумор, откриен и е нов: Не се знае уште каква битка следува

Редакција

СОС Детско село и оваа година ќе го исполни Скопје со љубов преку „Место со срце“

Редакција

Хуманитарна забава за четиригодишната Симона во Штип

Редакција