еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Каролина Гочева прекрасна на снимањето на новиот спот

Една од најпознатите македонски пејачки, Каролина Гочева на својот фејсбук-профил објави фотографии од снимањето на новиот спот, на кои таа изгледа прекрасно.

„Изминативе пеколно топли денови ги поминавме низ скопските улици, снимавме ново видео кое наскоро ќе го видите ❤️“, напиша Гочева.

Фото:Фејсбук/Каролина Гочева

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Лила Филиповска покажа дека „држи“ добра нога

Никола Осило

Почнува „Ѕвезда број 1“ – ново музичко талент шоу, ќе се емитува на „1ТВ“

Никола Осило

(Видео) Тамара со прекрасен настап заслужено се пласира во финалето на Евровизија

Никола Осило