еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Лила Филиповска во секси-бикини го откри прекрасното тело

Една од најпознатите македонски водителки Лила Филиповска на својот фејсбук профил објави фотографија во бикини кои го откриваат нејзиното раскошно деколте и прекрасното тело.

Фото: Фејсбук/Лила Филиповска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Бикинито „претесно“ за Рита Ора

Редакција

Во пресрет на летото: Македонки со секси деколте

Никола Осило

Звуците на Шуман и Брамс со германскиот гудачки квартет – Minguet Quartett 

Редакција