еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Мелита „жари и пали“ на Инстаграм

Иако долго време не е на малите екрани, сепак е блиску до очите на јавноста.

Мелита на нејзиниот Инстаграм профил, кој е следен од околу 28 илјади луѓе, постојано објавува провокативни фотографии за кои предизвикува голем број на реакции и коментари.

Со чаша шампанско, гола во пена, и што би рекол еден од коментарите „атмосфера за мерак“.

Секој ужива на негов начин, Мелита изгледа, си го нашла нејзиниот.

Фото: Инстаграм-профил на Мелита

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Прекрасна изведба на легендарната „Чукни во дрво“ од „реномирано друштво“ предводено од Влатко Стефановски

Редакција

Отворање на светската фотографска изложба од колекцијата на ФотоЕвиденс во НЛБ Галерија 

Редакција

(Галерија) Втор ден од осумнаесеттиот Моден викенд Скопје

Редакција