еМагазин
Image default
ЖИВОТ

(Фото) Паричката кај Ременски

Паричката во семејството на потпреседателката на Собранието и пратеничка на СДСМ, Фросина Ременски се паднала во нејзе.

Таа објави и фотографија на Фејсбук:

Ременски деновиве е актуелна со обвинението за случајот „Меѓународен сојуз“ или „Рекет 2„.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Ќе има ли среќа како технички премиер: Паричката паднала кај Спасовски

Ременски вели дека одлуката за обвинение против неа е избрзана и апсурдна

Обвинение за случајот „Меѓународен сојуз„: Боки 13 обвинет за измама, Ременски дека му помагала во измама

Фото: СДСМ/Фејсбук/Ременски

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Познат македонски бизнисмен ужива на Тајланд, место каде што се снимале голем број филмови

Редакција

Филипче: Да се донесе одлука да се даруваат органи во моментот кога го губите саканиот, е незамисливо тешко

Редакција

Исчезнатиот Пепи пронајден мртов, семејството со апел до граѓаните како да се препознае човек со деменција

Редакција