еМагазин
Image default
Е-излог

(Фото) Вљубеници во летото: Летни трендови од Women’secret (втор дел)

Ова лето се враќа трендот на принтот со точки, кој создава динамични и забавни комбинации кои лесно се комбинираат со едноставна облека. Црно – бела позадина за елегантни парчиња кои се издвојуваат од останатите.

На преклоп

За лето 2018-та,  Women’secret промовира нов дизајн на бикините, претставувајќи нови, забавни елементи во колекцијата. Модели кои се прилагодуваат на фигурата и даваат поинаков изглед на женската фигура.

Флорални дезени

Нови флорални принтови во различни бои за ултра женствени и деликатни парчиња. Како новитет се појавуваат костимите со специфичен отвор на предниот дел, препрелетени прерамки и карнери, во сива, розова и сина боја.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Галерија+Видео) Летна колекција на SuperDry: Summer or Nothing

Редакција

(Галерија) Колекција #WELOVEYOUALL: Најженствените парчиња оваа сезона од Women’secret

Редакција

(Фото+Видео) Timberland го преставува моделот Brooklyn љубителите на ретро патики

Редакција