еМагазин
Image default
Е-излог

(Фото) Вљубеници во летото: Летни трендови од Women’secret (прв дел)

Најпосакуваните костими за капење за оваа сезона се тука: панделки, карнери, модели кои се носат на едно рамо, како и популарните “bralettes” се дел од колекцијата која ќе ве одведе во рајот.

Карнери

Романтични и динамични модели покриени со карнери, кои додаваат софистицираност и волумен на костимите за капење.

Прстени

Прстените се во мода, а овој пат тие се дел костимите за капење. Парчиња со неколку прстени кои ги поврзуваат материјалите и создаваат секси отвори. Од овој тренд, носечки се трикини костимите.

Панделки насекаде

Нов тренд кој ќе додаде женственост на Вашиот изглед. Бикини и целосни костими за капење, изработени за прв пат од структуриран материјал.

На едно рамо 

Заводливи и секси  – така може да се опишат костимите за капење со една прерамка и тие ќе бидат вистински хит ова лето, па затоа побрзајте да го изберете вашиот омилен модел. Колекцијата нуди модели на врзување со принт во линии, кои особено ја истакнуваат половинта.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Направени од 50% рециклирана пластика, моделите од капсулната колекција на Timberland ReBOTL содржат 6 до 10 пластични шишиња

Редакција

Нова кампања на Parfois за eсен/зима’ 18/19: Икона

Редакција

Биди и ти еко-херојот на Timberland!

Редакција