еМагазин
Image default
Е-излог ТОП СТОРИИ

(Галерија/видео) 15 години Hugo Boss: Прославуваме 15 години стил и елеганција

Брендот Hugo Boss прославува 15 години постоење кај нас. Во тој повод подготвивме многубројни активности, рекламна кампања во соработка со Порше Македонија, промоции, коктел настан и се што е потребно за еден совршен роденден.

Во периодот од 13 до 16 ноември искористете го роденденското намалување од -20 % на есен-зима ’19 колекција во продавницата на Hugo Boss лоцирана на Улица Македонија.

Додека на 15 ноември со почеток од 19.00 часот со коктел настан ќе прославиме 15 години постоење на брендот Hugo Boss. Присутните гости ќе можат да уживаат во звуците на клавир и гласот на Јане Дунимаглоски, да го погледнат најновото Porsche кое ќе биде изложено пред самата продавница, да се забавуваат и заедно да прославиме уште една успешна година од постоењето на Hugo Boss кај нас.

Hugo Boss е бренд со совршена хармонија на елеганција, брзина и адреналин. Дизајнирано за мажи кои сакаат да ја истакнат својата фигура и да уживаат во беспрекорниот германски крој  Пронајдете го вашето омилено парче во продавницата Hugo Boss на Ул. Македонија, Скопје.

Биди Boss, биди Hugo Boss!

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Галерија) Ѓорги Поповски, најубав помеѓу тенисерите и најмаркантен помеѓу моделите 

Редакција

Убава вест: Бензините поевтинуваат за 4,5, а дизелот за три денари

Редакција

(Видео) Активисти: „Борбата“ против загадувањето во Кавадарци најмногу се води околу мерните станици

Никола Осило