еМагазин
Image default
ЖИВОТ

Градинарскиот центар „Фоја“ со неверојатна понуда на надворешни декоративни садници

Периодот на есен е идеално време за посадување на надворешни растенија. Тие освен што носат многу радост за очите, исто така ја смируваат нашата енергија, и ни помагаат да се одмориме.

Убавиот двор или балкон е идеално катче за релаксација, и претставува уникатено обележје за една куќа.

„Што ќе посадиш, тоа ќе набереш“, вели македонската поговорка и во директна смисла на пораката , со садење не само што придонесуваме кон поубава и поеколошка средина, туку го креираме нашиот интимен простор и имиџ.

Во Градинарски центар „Фоја“, посетителите можат да најдат широк асортиман на декоративни садници по пристапни цени. Да добијат совети за нивнито зеленило и преку промотивната акција плати две, земи три да дојдат до квалитетни и евтини декоративни садници.

За оваа можност можете да се информирате на телефонот: 2 772 046, преку е-маил адресата [email protected]  или преку фејсбук фан страната facebook.com/foja.gradinarskicentar.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Битката со Ковид-19 ја загуби и планинарот Зоран Николовски

Редакција

Кои хронично болни лица треба посебно да бидат претпазливи на корона вирусот и ослободени од работа

Редакција

Филипче: Маската штити од Kовид-19, настинки и од аеро загадувањето

Редакција