еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

(Галерија) Кои се најдобрите хотели за планински туризам во Македонија

Министерството за економија традиционално ги додели наградите за најуспешните хотели во Македонија, поделени во неколку категории.

Оваа се најуспешните хотели за планински туризам:   

Аурора –ресорт – Берово

Бел Камен –Радовиш

Радика– Маврово

Скардус– Попова Шапка

Фото: Фејсбук/Радика/Бел Камен/Аурора/Скардус

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Галерија) Кои се најуспешните хотели за езерски туризам во Македонија

(Галерија) Кои се најуспешните хотели во Македонија со нова туристичка понуда во хотелиерството

(Галерија) Кои се најуспешните спа хотели во Македонија

(Галерија) Кои се најуспешните градски хотели во Македонија

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„ЗСФ-КОМ“ на Фатмир Етеми е купувачот кој плати 572.000 евра за 2.753 акции од „Скопски пазар“

Никола Осило

(Фото) Timberland ги претставува Delphiville за пролет/лето 2019: Нов, трендовски модел на патики

Редакција

(ВИДЕО) Тинејџерите „одлепија“ по нив: Кои се македонските јутјубери Марко Марковиќ и Стефан Рашковиќ

Редакција