еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

(Галерија) Кои се најуспешните хотели во Македонија со нова туристичка понуда во хотелиерството

Министерството за економија традиционално ги додели наградите за најуспешните хотели во Македонија, поделени во неколку категории.

Оваа се најуспешните хотели за нова туристичка понуда во делот на хотелиерството:

Јуник – Охрид

Панорамика – Скопје

Меркур – Тетово

Мирор – Скопје

Фото: Фејсбук/Меркур/Јуник/Панорамика/Мирор

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Галерија) Кои се најуспешните хотели за езерски туризам во Македонија

(Галерија) Кои се најдобрите хотели за планински туризам во Македонија

(Галерија) Кои се најуспешните спа хотели во Македонија

(Галерија) Кои се најуспешните градски хотели во Македонија

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Професор од Кавадарци бесплатно нуди интернет математика во време на изолација поради коронавирусот

Редакција

Драги Бугари, на македонски се вели: Глејте си го дворот и излечете си ги фрустрациите

Vladimir Nikolovski

Грците ги лажат дека Заев е Албанец и дека ќе се смени името на хотелот „Македонија палас“

Редакција