еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

(Галерија) Кои се најуспешните хотели во Македонија со нова туристичка понуда во хотелиерството

Министерството за економија традиционално ги додели наградите за најуспешните хотели во Македонија, поделени во неколку категории.

Оваа се најуспешните хотели за нова туристичка понуда во делот на хотелиерството:

Јуник – Охрид

Панорамика – Скопје

Меркур – Тетово

Мирор – Скопје

Фото: Фејсбук/Меркур/Јуник/Панорамика/Мирор

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Галерија) Кои се најуспешните хотели за езерски туризам во Македонија

(Галерија) Кои се најдобрите хотели за планински туризам во Македонија

(Галерија) Кои се најуспешните спа хотели во Македонија

(Галерија) Кои се најуспешните градски хотели во Македонија

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Галерија) Палми и лампиони: Како е новогодишно украсена Струмица

Редакција

Македонските компании недоволно ги промовираат своите услуги и производи кај странските инвеститори

Редакција

СКМ: Влијанието на политиката врз економијата изминативе години беше големо

Редакција