еМагазин
Локално

Куче скитник каснaло девојка на Кејот во Скопје

На 22.08.2018 година во 12.30 часот во Полициската станица Центар, М.А.(27) од Скопје пријавила дека на 21.08.2018 година околу 22.00 часот на ул. „Кеј 13-ти Ноември“ била касната од куче скитник во пределот на десната натколеница, информира МВР.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тешко повредена девојка по удар од автомобил во Пробиштип

Никола Осило

Кривични пријави за седум лица кои направиле хаос на пазарот во Струмица

Редакција

Се запали „Волво“ во движење на автопатот Велес-Градско

Никола Осило