еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Министерството за економија вработува, плата до 37.631 денар

Агенцијата за администрација објави оглас за вработување на 3 државни службеници во Министерството за економија.

Се бараат кандидати за раководители и помлади соработници.

Платите во зависност од работното место се движат до 37.631 денари.

Повеќе детали ТУКА.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Агенцијата „Реалност-06“ го доби тендерот на прилепски „Водовод и канализација“ за времени вработувања вреден 191.000 евра

Никола Осило

Вест на денот: Баџанакот на Џафери ќе разгледува дали има корупција при вработувањата на братот и синот на пратеничката Стојчевска

Никола Осило

ОДВ Електрик го шири производството во Македонија, нови 90 вработувања и инвестиција од 4,2 милиони евра

Редакција