еМагазин
Image default
Локално

Нападната жена во трговски центар во Скопје

На 13.08.2019 во 21,15 часот во СВР Скопје П.С.(58) од Скопје пријавила дека истиот ден околу 20,00 часот во трговскиот центар во Скопје била физички нападната од С.Г, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пијат вода „збогатена“ со бактерии

Никола Осило

Крушево се подготвува со ружи да ги пречека маратонците кои ќе трчаат во чест на Тоше

Редакција

Трагедија во Куманово: Почина 13-годишно девојче откако и паднала статива во Соколаната

Никола Осило