еМагазин
Image default
Локално

Наставник физички нападнал 14-годишен ученик во Скопје

На 10.10.2019 во СВР Скопје, Н.И.(40) од Скопје, пријавил дека истиот ден околу 10,30 часот додека бил во училиште неговиот 14- годишен син бил физички нападнат од наставникот Н.С., информира МВР.

Се преземаат мреки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) „Зимска идила“ во Македонија: Снег во Зрзе, Шапка, Крушево…

Никола Осило

Приведен Ирец кој го „разбудил“ Скопје

Никола Осило

Опожарени БМВ и уште две возила во автосервис во Скопје

Никола Осило