еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Нови вработувања во Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство

Министерството земјоделие,шумарство и водостопанство објави оглас за вработување на 14 државни службеници во подрачните единици на министерството во Куманово, Валандово, Пробиштип, Гевгелија, Кавадарци…

Целиот оглас ОВДЕ.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ДИК: Излезноста до 17 часот 38,23 проценти, цензусот е извесен

Никола Осило

(Фото) Од Скопје до Белград ќе се патува за три и пол до четири часа: Отворен јужниот крак на Коридорот 10

Редакција

„Макпетрол“ откупи сопствени акции

Никола Осило