еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

ЈП за државни патишта вработува шест лица, плата до 37.947 денари

Агенцијата за администрација објави оглас за вработување на 6 јавни службеници во Јавното претпријатие за државни патишта.

Во огласот се бараат советници и соработници.

Платите во зависност од работното место се движат до 37.947 денари.

Повеќе детали ТУКА.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ќе му се суди ли и на Груевски за настаните од 27 април?

Редакција

Скопје има иста кумулативна инциденца како Дебар

Редакција

Потврдете или корегирајте ја Годишната даночна пријава до 31 мај

Редакција