еМагазин
Image default
Локално

Полицаец добил удар од колега сред полициската станица во Штип

На 01.10.2018 година во 23.00 часот во Полициската станица Штип, полициски службеник од Штип пријавил дека истиот ден околу 19.20 часот во зградата на Полициската станица Штип, бил удрен од друг полициски службеник, информира МВР.

Веднаш е известен Одделот за внатрешна контрола при МВР и се преземаат мерки за целосно расчистување на настанот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Приведени двајца дилери на дрога: Пронајдени хероин, марихуана, кокаин, хашиш, екстази…

Редакција

Нападнал полицаец сред ракометен натпревар во салата „Јане Сандански“

Никола Осило

Велосипедист почина од удар на автомобил на патот Куманово-Свети Николе

Никола Осило