еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Регулаторната комисија за енергетика вработува шест лица, плата до 53.413 денари

Агенцијата за администрација објави оглас за вработување на шест државни службеници во Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги.

Се бараат кандидати за раководители, помошник раководител, соработник и советник.

Платите во зависност од работното место се движат до 53.413 денари.

Повеќе детали ТУКА.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Отров општество: Ќе те смачкаат на улица како Цековска и убиецот ќе добие само три години затвор

Силвана Жежова

Бранка Павловиќ поднесе оставка, Нина Неданоска, нов претседател на УО на Охридска банка

Редакција

Проверете дали сте новата Листа на должници на УЈП

Редакција