еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Владиниот Секретаријат за европски прашања вработува 11 лица, плата до 38.689 денари

Агенцијата за администрација објави оглас за за вработување на 11 државни службеници во Владата – Секретаријат за европски прашања.

Се бараат кандидати за советници, соработници, помлади соработници и виши соработници.

Платите во зависност од работното место се движат до 38.689 денари.

Повеќе детали ТУКА.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тирана официјално потврди: Груевски преку Албанија заминал за Унгарија на 11 ноември

Никола Осило

„Султан“ партии: Каква моќ има Зоран Заев во СДСМ

Редакција

На референдумот гласаа потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Јанчев и пратениците Рангелова и Данев

Редакција