еМагазин
Image default
Локално

Скопјанец ја бара малолетната ќерка

На 13.10.2019 во 18.30 часот во СВР Скопје, А.Н.(44) од Скопје пријавил дека од домот  се оддалечила неговата ќерка А.Н.(17) од Скопје, која и претходно во неколку наврати се оддалечувала и била враќана назад, информира МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Обид за убиство: Зет го застрелал таткото на невестата

Никола Осило

МВР го уапси убиецот на сопственикот на кафаната „Гурман“ во Кичево

Никола Осило

Внимателно да се вози во овчеполскиот регион: Снегот и ветерот прават наноси на патот

Редакција