еМагазин

Tag : Лулзим Алиу

Македонија ТОП СТОРИИ

Орхан Муртезани кандидат на Алтернатива за министер, кои се кандидатите за заменици-министри

Редакција
И од Алтернатива, која е дел од коалицијата „Вреди“, која ќе биде дел од новата влада ги објавија кандидатите за министер и заменици-министри. Поранешниот генерален...