еМагазин

Tag : аплауз

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Видео) Аплауз за здравствените работници кои посветено се грижеа за пациентите заболени од корона вирусот

Редакција
Министерот за здравство Венко Филипче на својот Фејсбук профил објави видео на кое аплаудираат здравствени работници од Клиниката за инфективни болести во Скопје, од Градската...