еМагазин

Tag : Архимандрит Партениј

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Бигорски манастир нема да прима верници, објави распоред на богослужбите кои ќе бидат пренесувани онлајн во живо

Редакција
Бигорски манастир објави распоред на богослужбите кои ќе бидат пренесувани во живо, кој можете да го видите ОВДЕ. Во Велигденското интервју за „Битолски весник“, Архимандрит...