еМагазин

Tag : атипичен развој

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Пендаровски ја однесе малата Ембла на училиште: Во ова општество сите сме еднакви

Редакција
Претседателот Стево Пендаровски денеска во Гостивар го посети семејството на 11-годишната Ембла Адеми и основното училиште „Единство“ каде што таа следи настава во четврто одделение....