еМагазин

Tag : безбедносни камери

Македонија ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) Безбедносните камери од околните згради, го прикажуваат ужасниот пожар на ковид-центарот во Тетово

Редакција
Безбедносните камери од околните згради сведочат за ужасниот пожар кој го зафати ковид-центарот во Тетово, каде што починаа 14 лица. Од снимката, се гледа како...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Вознемирувачко видео) Безбедносните камери во „Дежа Ву“ во Капитол Мол, забележаа возрасна жена како малтретира мало дете

Редакција
На социјалните мрежи се споделува видео од Дежа Ву во Капитол мол во скопски Аеродром на кое се гледа како жена тепа дете. Видеото на...