еМагазин

Tag : Дерма Бела

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) Дерма фест 3.0 повторно исполни со убавина и здравје

Редакција
Викендот, 15. и 16. ноември 2019 година во Капитол мол се одржа третото издание на Дерма фест, овојпат поддржано од центарот за козметика и естетика...
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Видео/Галерија) „Дерма Бела“ – нова уметничка приказна на Рузвелтова

Редакција
Повеќе од 25 години водечки во естетската медицина и козметологија, претставници на најпознатите светски козметички брендови и единствени во допринесување за развој на науката кога...