еМагазин

Tag : гаџет

Техно ТОП СТОРИИ

Наместо со паметни телефони, ќе комуницираме со помош на очила

Редакција
Во не така далечна иднина, најдоцна до 2025 година, наместо со паметни телефони, ќе разговараме со помош на очила. Станува збор за очила со проширена...