еМагазин

Tag : генерал

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) Генерал Стојанче Ангелов кршеше ќерамиди со глава

Редакција
Генералот Стојанче Ангелов на доделувањето на “Твитер награди“, на барање на Твитер заедницата, скрши две ќерамиди со главата. На својот Фејсбук профил објави видео: Фото/видео: Фејсбук/Ангелов...