еМагазин

Tag : Гоце САФ

Забава ТОП СТОРИИ

Чуд(ес)ен спој помеѓу Тони Китановски и Гоце САФ, во Јавна соба во сабота

Редакција
Не престануваат пријатните саботни изненадувања во рамки на мини фестивалот „Светско, а наше”, кој се одвива во Јавна соба. Вообичаено, поткровјата асоцираат на места каде...
Е-излог ТОП СТОРИИ

(Галерија) „Тимберленд“ овој викенд подготви вистинска дизајн лабораторија во продавницата во Skopje City Mall

Редакција
За да ја прослави 45-годишнината на еден од своите најпрепознатливи  производи, Тимберленд овој викенд подготви вистинска дизајн лабораторија во продавницата во Skopje City Mall, каде...