еМагазин

Tag : хакер

Да помогнеме

(Фото) Се бара хакер да го хакне телефонот на исчезнато момче, мајката моли за помош

Редакција
На социјалните мрежи од синоќа се споделува пост на Маја Трпковска која моли за помош за да се пронајде нејзиниот син. Овој пост го споделија...