еМагазин

Tag : изгоренци

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Седма жртва од експлозијата во Романовце, почина 55-годишен маж

Редакција
Почина уште едно лице од повредените во експлозијата на плинската боца што се случи пред две недели во кумановското село Романовце, со што бројот на...